درباره ما

با گذشت بیش از یکصد سال از حمل و نقل جاده ای ایران و اینکه همواره این خدمت به عنوان شاهرگ های اساسی پروسه های تولیدی به شمار می آید. در جهت استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالا، تکیه بر کارایی، توان حرفه ای و به کار گیری دانش فنی فرزندان این سرزمین و کاربست و پیوند عالمانه و اقتصادی و دست آورد های تکنولوژی با آن، تنها طی سه دهه اخیر در این کشور توانسته جایگاه رشد و اعتلای این خدمت مهم با استقلال و شکوفایی این سرزمین پیوند دهد.

شرکت حمل و نقل تندبار کشاورز به منظور فعاليت در زمينه حمل و نقل و بازرگاني داخلی  تاسيس گرديده و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را جهت خدمت به بازرگاني داخلی و صنعت حمل و نقل کشور با همراهي مديران و متخصصين با تجربه در اين زمينه پيموده است. همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازها و مشکلات مشتريان و ارائه راه کارهاي اصولي بر اساس موازين قانوني و ارائه بهترين خدمات در کمترين زمان با مناسب ترين نرخ بوده است.

بالا بردن کيفيت خدمات ارائه شده در چهارچوب استاندارد هاي داخلی امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلند مدت مجموعه در تحقق اهداف کلان اقتصادي کشور از جمله نگرش هاي راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه تندبار کشاورز تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.

اميد است از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم.

شرکت حمل و نقل تندبار کشاورز تهران در سال 1372 به هدف ارایه خدمات در زمینه حمل کالا به صورت دربستی تاسیس گردید. در نخستین گام دفتر حمل و نقل از مجموعه حمل و نقل تندبار کشاورز تهران در پایانه حمل و نقل  استان تهران واقع در جاده ساوه ، نسیم شهر ایجاد، در سال1391 به منظور توسعه فعالیت ها و تلاش برای ارایه خدمات نوین و در خور شان همو طنان عزیزمان دفتر مرکزی این شرکت در جاده قدیم تهران قم شورآباد تاسیس گردید و در سال 1396 دفتر دیگر در شهرک حمل و نقل استان تهران در نزدیکی حسن آباد به مجموعه حمل و نقل تندبار کشاورز تهران اضافه شدند.

دفاتر شرکت حمل و نقل تندبار کشاورز تهران

 1. پایانه باربری استان تهران واقع در جاده ساوه، نسیم شهر، طبقه اول
  تلفن 02156548289
  مرکز مدیریت دفاتر حمل و نقل تندبار کشاورز و پشتیبانی های ستادی
 2. دفتر مرکزی: جاده قدیم قم، بعد از کهریزک، شورآباد، خیابان شهید مدنی
  تلفن 02156548289 الی 92
  ارایه خدمات بارکش شهری، خدمات شهری، وانت نیسان، کامیون جهت حمل اثاثیه منزل
  حمل بار شرکت های تولیدی و انبارهای منطقه صنعتی شوراباد
 3. دفتر شرکت حمل و نقل تندبار کشاورز واقع در شهرک حمل و نقل استان تهران (سایت حمل ونقل)، جاده قدیم قم، نرسیده به حسن آباد، فاز 1
  تلفن 02156548293

سید احمد احسانی طبائی زواره

مدیر عامل

سید علیرضا احسانی طبائی زواره

مدیر فنی
فهرست